Úvod   >  Kariéra  >  Elektrikář
Elektrikář

Elektrikář

Společnost INSERVICE s.r.o. se specializací servis obchodních jednotek, kanceláří a gastroprovozů hledá zájemce na pozici - Elektrikář

Náplň práce:

  • drobné elektro opravy na provozovnách
  • odstraňování závad zjištěných při revizích

Požadavky:

  • vyučení v oboru
  • praxe v oboru min. 2 roky
  • vyhláška 50/78 Sb. podmínkou
  • vlastnit všechny potřebné zkoušky dle zákona
  • časová flexibilita
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • jistotu jedné z největších společností ve svém oboru prosperující na trhu již od roku 1994
  • mladý pracovní kolektiv
  • motivační finanční ohodnocení
  • celoroční vytížení
  • práci v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • profesní růst

Naše pobočky na území Česka a Slovenska

Pokrýváme celé území České a Slovenské republiky

  • Praha
  • Plzeň
  • České Budějovice
  • Brno
  • Ostrava
  • Bratislava
  • Košice
Partnerství... přináší výhody

Partnerství s InService přináší mnoho výhod

  • Havarijní služba dostupná 24 hodin denně
  • Prodloužení životnosti jednotlivých zařízení díky pravidelné údržbě