Úvod   >  Kariéra  >  Servisní technik se specializací na chladící a topenářskou techniku
Servisní technik se specializací na chladící a topenářskou techniku

Společnost INSERVICE s.r.o. se specializací servis obchodních jednotek, kanceláří a gastroprovozů hledá zájemce na pozici - Servisní technik se specializací na chladící a topenářskou techniku.

Náplň práce:

  • provádění pravidelných servisních prohlídek klimatizačních  a vzduchotechnických jednotek ( běžná údržba   - výměna filtrů, kontrola tlaků chladiva atd. ) především v obchodních centrech
  • topenářské práce, drobné opravy
  • provádění drobných oprav na VZT a klimatizačním zařízení
  • provádění drobných elektro oprav

Požadujeme:

  • praxe na pozici servisního technika v oblasti s chladící a topenářskou technikou min. 2 roky
  • znalost problematiky topení a kotlů
  • vyhláška 50/78 Sb.)
  •  řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • dobré komunikační schopnosti
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • časová flexibilita
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • jistotu jedné z největších společností ve svém oboru prosperující na trhu již od roku 1994
  • mladý pracovní kolektiv
  • motivační finanční ohodnocení
  • celoroční vytížení
  • práci v perspektivní, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • profesní růst